Kontakt

Wybierz salon

Keller

ul. Daszyńskiego 546

44-151 Gliwice

Zobacz więcej

Keller

ul. Daszyńskiego 546

44-151 Gliwice

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Hyundai Promise, Dezynfekcja, Door to door,
Godziny otwarcia
SALON:
Pon - Pt: 09:00 - 18:00
Sob: 08:00 – 16:00

SERWIS:
Pon - Pt: 07:00 - 18:00
Sob: 08:00 – 16:00

 

Znajdziesz nas na Facebooku: www.facebook.com/hyundaigliwice

 


 

 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Zarząd

Marcin Keller
Marcin Keller

Prezes Zarządu

Samochody nowe

 

pn.-pt.: 9:00 - 18:00

sobota: 8:00 - 16:00

tel.: 32 301 88 11

 

Kamil Keller
Kamil Keller

Kierownik Sprzedaży

e-mail: kamil.keller@keller.gliwice.pl

Kamil Czenczek
Kamil Czenczek

Zastępca Kierownika Sprzedaży

tel. 32 301 88 11
e-mail: kamil.czenczek@keller.gliwice.pl

Bartosz Krawczyk
Bartosz Krawczyk

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 32 301 88 11
e-mail: bartosz.krawczyk@keller.gliwice.pl

Marek Kopera
Marek Kopera

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 32 301 88 11
e-mail: marek.kopera@keller.gliwice.pl

Tobiasz Nocoń
Tobiasz Nocoń

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 32 301 88 11
e-mail: tobiasz.nocon@keller.gliwice.pl

Ilona Mastyj
Ilona Mastyj

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 32 301 88 11
e-mail: ilona.mastyj@keller.gliwice.pl

Radosław Onyszkiewicz
Radosław Onyszkiewicz

Specjalista ds. Wydań Samochodów

e-mail: radoslaw.onyszkiewicz@keller.gliwice.pl

Aleksandra Kurzaj
Aleksandra Kurzaj

Asystentka działu handlowego

e-mail: aleksandra.kurzaj@keller.gliwice.pl

Miriam Glińska
Miriam Glińska

Recepcja

e-mail: hyundai@keller.gliwice.pl

Samochody używane

 

pn.-pt.: 9:00 - 18:00

sobota: 8:00 - 16:00

tel.: 32 301 88 77

 

Patryk Dembiński
Patryk Dembiński

Kierownik działu Sprzedaży Samochodów Używanych

e-mail: patryk.dembinski@keller.gliwice.pl

Kamil Kołecki
Kamil Kołecki

Specjalista ds. Sprzedaży i Odkupu

tel. 32 301 88 77
e-mail: kamil.kolecki@keller.gliwice.pl

Dariusz Biniek
Dariusz Biniek

Specjalista ds. Sprzedaży i Odkupu

tel. 32 301 88 77
e-mail: dariusz.biniek@keller.gliwice.pl

Adam Piwowarczyk
Adam Piwowarczyk

Specjalista ds. Sprzedaży i Odkupu

tel. 32 301 88 77
e-mail: adam.piwowarczyk@keller.gliwice.pl

Szymon Kiedos
Szymon Kiedos

Specjalista ds. Sprzedaży i Odkupu

tel. 32 301 88 77
e-mail: szymon.kiedos@keller.gliwice.pl

Julia Lis
Julia Lis

Finansowanie i Ubezpieczenia

tel. 32 301 88 77
e-mail: julia.lis@keller.gliwice.pl

Sabina Kopeć
Sabina Kopeć

Asystentka ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. 32 301 88 77
e-mail: sabina.kopec@keller.gliwice.pl

Ubezpieczenia

 

pn.-pt.: 8:00 - 18:00

sobota: 8:00 - 16:00

tel.: 32 301 88 10

 

Joanna Tarsa
Joanna Tarsa

Kierownik działu Ubezpieczeń

tel. 32 301 88 10
e-mail: ubezpieczenia@keller.gliwice.pl

Patrycja Bożek
Patrycja Bożek

Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel. 32 301 88 10
e-mail: ubezpieczenia@keller.gliwice.pl

Anna Bożek
Anna Bożek

Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel. 32 301 88 10
e-mail: ubezpieczenia@keller.gliwice.pl

Serwis mechaniczny

 

pn.-pt.: 7:00 - 18:00

sobota: 8:00 - 16:00

tel.: 32 301 88 22

 

Marcin Kulba
Marcin Kulba

Kierownik Serwisu Mechanicznego

e-mail: marcin.kulba@keller.gliwice.pl

Przemysław Halota
Przemysław Halota

Mistrz Serwisu Mechanicznego

e-mail: serwis@keller.gliwice.pl

Mirosław Długosz
Mirosław Długosz

Doradca Serwisu Mechanicznego

tel. 32 301 88 22
e-mail: miroslaw.dlugosz@keller.gliwice.pl

Szymon Sobik
Szymon Sobik

Doradca Serwisu Mechanicznego

tel. 32 301 88 22
e-mail: szymon.sobik@keller.gliwice.pl

Roman Robak
Roman Robak

Doradca Serwisu PDI | Specjalista ds. gwarancji

e-mail: roman.robak@keller.gliwice.pl

Mariusz Sarna
Mariusz Sarna

Specjalista ds. gwarancji

e-mail: mariusz.sarna@keller.gliwice.pl

Sandra Barańska
Sandra Barańska

Asystentka Serwisu Mechanicznego

tel. 32 301 88 22
e-mail: sandra.baranska@keller.gliwice.pl

Aleksandra Kotarba
Aleksandra Kotarba

Asystentka Serwisu Mechanicznego

tel. 32 301 88 22
e-mail: aleksandra.kotarba@keller.gliwice.pl

Serwis blacharsko-lakierniczy

 

pn.-pt.: 7:00 - 18:00

sobota: 8:00 - 16:00

tel.: 32 301 88 66

 

Katarzyna Jamróz
Katarzyna Jamróz

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel. 32 301 88 66
e-mail: katarzyna.jamroz@keller.gliwice.pl

Paweł Fuchs
Paweł Fuchs

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel. 32 301 88 66
e-mail: pawel.fuchs@keller.gliwice.pl

Patrycja Bacik
Patrycja Bacik

Asystentka Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

tel. 32 301 88 66
e-mail: patrycja.bacik@keller.gliwice.pl

Dział Części i akcesoriów

 

pn.-pt.: 8:00 - 18:00

sobota: 8:00 - 16:00

tel.: 32 301 88 55

 

Jacek Urbańczyk
Jacek Urbańczyk

Kierownik działu Części

tel. 32 301 88 55
e-mail: jacek.urbanczyk@keller.gliwice.pl

Sebastian Piontek
Sebastian Piontek

Specjalista ds. Części Zamiennych

tel. 32 301 88 55
e-mail: sebastian.piontek@keller.gliwice.pl

Mateusz Walendzik
Mateusz Walendzik

Specjalista ds. Części Zamiennych

tel. 32 301 88 55
e-mail: mateusz.walendzik@keller.gliwice.pl

Stacja Kontroli Pojazdów

 

pn.-pt.: 7:00 - 19:00

sobota: 8:00 - 16:00

tel.: 32 301 88 60

 

Mateusz Domański
Mateusz Domański

Diagnosta SKP

tel. 32 301 88 60
e-mail: skp@keller.gliwice.pl

Robert Matyja
Robert Matyja

Diagnosta SKP

tel. 32 301 88 60
e-mail: skp@keller.gliwice.pl

Adrian Ziaja
Adrian Ziaja

Diagnosta SKP

tel. 32 301 88 60
e-mail: skp@keller.gliwice.pl

Marketing

 

pn.-pt.: 9:00 - 17:00

tel.: 32 301 88 29

 

Marek Kozłowski
Marek Kozłowski

Specjalista ds. Marketingu

tel. 32 301 88 29
e-mail: marek.kozlowski@keller.gliwice.pl