Oferty pracy

Twoja kariera w Hyundai.

Hyundai Motor został założony w 1967 roku w Korei, szybko stając się jednym z wiodących producentów samochodów na świecie oraz globalnym liderem mobilności przyszłości.
Firma zatrudnia dzisiaj ponad 110 000 pracowników i sprzedaje rocznie 4,5 miliona samochodów produkowanych w fabrykach na całym świecie. Hyundai stale rozszerza gamę pojazdów wyposażonych
w najnowocześniejsze technologie, z myślą o bezpieczeństwie i komforcie Klientów.
Firma wprowadza także kolejne modele wyposażone w napędy zelektryfikowane. Globalna strategia firmy Hyundai wykracza poza obszar związany z produkcją samochodów.
W ciągu najbliższych lat Hyundai planuje dalszy rozwój pojazdów elektrycznych, systemu wodorowych ogniw paliwowych, a także miejskiej mobilności powietrznej i technologii autonomicznej jazdy.
Jeżeli chcesz dołączyć do rodziny Hyundai, wyślij swoje CV już dziś. Poszukujemy osób, które podzielają naszą kreatywność i pasję do ciągłego rozwoju.
Niezależnie od tego, czy interesuje Cię sprzedaż, finanse, ubezpieczenia czy serwis, członkowie naszego zespołu mają wspólny cel: dążenie do spełnienia oczekiwań Klientów.

Aktualne oferty pracy

Zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Analiza potrzeb klientów, zarządzanie procesem ofertowania pakietów ubezpieczeniowych i finalizację procesu sprzedaży
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i obsługa w salonie
  • Obsługa klientów w oparciu o najwyższe standardy
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Realizacja planu sprzedażowego

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku ubezpieczeniowym co najmniej  2 lata  (minimum średnie wykształcenie)
  • Umiejętności przygotowania ofert i zawierania ubezpieczeń
  • Umiejętności planowania i organizacji  pracy, systematyczności  oraz  nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami
  • Zaangażowania i nastawienia na realizację celów.
  • Aktywnego pozyskiwania Klientów
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Wysokiej motywacji do pracy
  • Prawa jazdy kategorii B (mile widziane)

Oferujemy

  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego (system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych)
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

praca@keller.gliwice.pl

  • przygotowanie części do lakierowania;
  • obsługiwanie pistoletów lub kabiny lakierniczej;
  • odpowiedni dobór odcieni i kolorów;
  • polerowanie;
  • obsługa maszyn serwisu blacharsko - lakierniczego;
  • zachowanie higieny pracy,

  • doświadczenie w branży lakierniczej pojazdów;
  • znajomość technologii napraw powypadkowych;
  • znajomość urządzeń diagnostycznych i naprawczych;
  • wysoka kultura techniczna i estetyczna w realizacji zadań;
  • terminowość i dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy

  • stałą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń;
  • stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • pracę w młodym, zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze;

  • Wykonywanie diagnoz i napraw zgodnie ze zleceniem serwisowym,
  • Obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną pojazdów,
  • Weryfikację stanu technicznego pojazdu po naprawie,
  • Opisywanie wykonywanych czynności oraz zużytych części,
  • Wyszukiwanie rozwiązań technicznych oraz części zamiennych.

  • Wykształcenie mechanicznego samochodowego,
  • Prawa jazdy kategorii B,
  • Znajomości nowoczesnych rozwiązań i technologii w branży motoryzacyjnej,
  • Dużego zaangażowania i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) oraz atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od poziomu zaangażowania, doświadczenia i osiąganych wyników.

Elektryczne samochody marki Hyundai
Program dopłat rządowych "Mój Elektryk"

Hyundai KONA Electic już teraz dostępny w programie „Mój elektryk”. Sprawdź, czy możesz skorzystać z dodatkowej dopłaty rządowej aż do 27 000 zł.

Sprawdź szczegóły dla KONY Electric
Hyundai Finance

Sprawdź promocyjne warunki finansowania i zobacz jak łatwo dostępny może być Twój nowy Hyundai.

Więcej o finansowaniu
Sześć samochodów marki Hyundai
Elektryfikacja

Istnieje wiele powodów, dla których warto przesiąść się do samochodu elektrycznego. Sprawdź wszystko, co jest związane z przejściem na napęd alternatywny i dowiedz się, jaki zelektryfikowany model Hyundai najlepiej pasuje do Twojego stylu życia.

Dowiedz się więcej o elektryfikacji
Hyundai Promise

Oferujemy pewne i sprawdzone samochody używane Hyundai.

Wyszukiwarka samochodów używanych

Skontaktuj się z nami